do you dare to join us?

Jesteśmy bardzo zgranym Zespołem ludzi, którzy uwielbiają wspólnie pracować, dzielić się wiedzą i wspierać. Stawiamy na budowanie partnerskich relacji – każdy członek naszego Teamu jest ważny, a jego głos się liczy! Obecnie pracujemy w trybie hybrydowym, łącząc pracę z biura z pracą zdalną.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy

Dołącz do nas i korzystaj
z możliwości całej grupy

W WeDare ważny jest rozwój! A ponieważ należymy do Grupy AdNext, regularnie korzystamy z wewnętrznych programów, dzięki którym poszerzamy swoją wiedzę.
45

Brain 2 Brain (B2B)

Cykl szkoleń międzyspółkowych (stacjonarnych i/lub on-line) dostępnych dla wszystkich pracowników.

30

Shadowing

Program mentoringowy pomiędzy spółkami, przeznaczony dla pracowników ze stażem 1+.

31

Open Door

Niezależnie od spółki, w której pracujemy, dzięki zasadzie otwartych drzwi możemy brać udział w pracach i projektach innych biznesów.

Benefity

W WeDare mamy dostęp do rozmaitych benefitów, dzięki którym nasza praca staje się znacznie przyjemniejsza i wygodna.
33

E-karty do sklepów

Zakupy na Allegro czy w Notino? Punkty zdobyte w platformie grywalizacyjnej możemy wymieniać na bony do sklepów on-line.
42

Nagrody

Co roku przyznajemy nagrody za wyjątkowe osiągnięcia. Doceniamy zaangażowanie, nietuzinkowe pomysły i budowanie pozytywnej energii w Zespole.
36

Opieka medyczna

Możemy korzystać z opieki medycznej w EnelMed – indywidualnie bądź rodzinnie. Mamy do dyspozycji kilka różnych pakietów.

9w

Loyalty program

Warto zostać z nami na dłużej! Jeśli pracujesz u nas ponad 3 lata, możesz korzystać z dodatkowych bonusów – np. workation czy dofinansowania do osobistych pasji.

46

Workation

Korzystamy z możliwości pracy zdalnej z dowolnego miejsca. Np. z jednego z ośrodków wypoczynkowych należących do AdNext, gdzie przysługują nam ulgowe stawki. Workation to również benefit za staż pracy – w tym wypadku koszt pobytu pokrywa firma.

47

Program rekomendacji

Dysponujemy zautomatyzowanym Managerem Rekomendacji, który ułatwia nam polecanie wszystkich naszych rekrutacji. Za skuteczne polecenia otrzymujemy bonusy.
37

Karta Fitsport

Lubimy się ruszać! Korzystamy z karty FitSport uprawniającej do bezpłatnych wejść do kilkuset obiektów sportowych w całej Polsce.
28

Cykliczne integracje

Spotykamy się regularnie – by świętować sukcesy i zupełnie bez okazji. A nasze coroczne wyjazdy integracyjne słusznie noszą miano kultowych!
39

Skrzynka życzeń

Raz w roku uruchamiamy skrzynkę życzeń, do której zgłaszamy swoje pomysły – nawet te zwariowane! Dzięki temu poszliśmy na koncert Beaty Kozidrak,
a w naszym biurze stanął dystrybutor prosecco.
41

Wygodna lokalizacja biura

Nasze biuro jest zlokalizowane przy świetnie skomunikowanym placu Zawiszy, w nowoczesnym budynku Equator I. Mamy na miejscu parking rowerowy i prysznic, a za oknami piękną panoramę Warszawy!
43

Biblioteczka firmowa

Dla tych, których męczy głód wiedzy, mamy do dyspozycji firmową biblioteczkę, którą systematycznie poszerzamy o nowe tytuły.
40

Krótsza praca w piątki

Weekend zaczynamy wcześniej! Po upewnieniu się, że nie koliduje to z prowadzonymi projektami, w piątki wychodzimy z pracy o godz. 15:00.

proces rekrutacji

WeDare to transparentność, komunikacja i elastyczność. Nasz proces rekrutacji jest przejrzysty, a Ty na bieżąco otrzymujesz informacje zwrotne o swoich postępach. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc Twoja ścieżka może, ale nie musi składać się ze wszystkich poniższych etapów.

.01

Analiza CV
Zapoznajemy się z każdą nadesłaną aplikacją. Jeśli nie spełnia naszych oczekiwań, otrzymasz maila z wiadomością o odrzuceniu CV.

.02

Rozmowa telefoniczna
Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV poznamy się telefonicznie. W trakcie krótkiej rozmowy przedstawisz siebie, swoją wiedzę i kompetencje, wartości, zadasz swoje pytania oraz dowiesz się, co będzie dalej i kiedy otrzymasz informację zwrotną.

.03

Pierwsze spotkanie (on-line)
Spotkanie z osobą z HR oraz przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Manager) potrwa około 60 minut. Możesz spodziewać się pytań merytorycznych i behawioralnych,
które pogłębią wiedzę o Twoim doświadczeniu i kompetencjach oraz Twoich zachowaniach i motywacji.

.04

Zadanie
Jeśli poprosimy Cię o przygotowanie zadania, będzie ono dotyczyło bezpośrednio Twoich obowiązków.
W odpowiedzi na wykonane zadanie otrzymasz informację, czy zapraszamy Cię na drugie (i zarazem ostatnie) spotkanie.

.05

Drugie spotkanie
(stacjonarne lub on-line)

To spotkanie z przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Managerem) i Szefową Spółki, podczas którego przedstawisz zadanie i swój punkt widzenia. Omówimy kwestie, które pozwolą nam wszystkim podjąć decyzję o ewentualnej współpracy.

.06

Złożenie oferty
Jeśli wszystko pójdzie dobrze,
to w krótkim czasie otrzymasz od nas telefon z ofertą współpracy oraz formalne potwierdzenie mailem.

.07

Komunikacja
Po udziale w każdym z etapów rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną: zaproszenie do kolejnego etapu lub uzasadnienie odrzucenia Twojej kandydatury.

.08

Twój Feedback
Twoje doświadczenia z kontaktu z nami są dla nas bardzo istotne.
Bez względu na finał rozmów poprosimy Cię o informację zwrotną nt. wrażeń z udziału w procesie rekrutacji.

skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Adres: Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

WeDare Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
NIP 5272583283  |  KRS 0000310668  |  REGON 141464658

Polityka prywatności

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony AdNext 2022