wedare w grupie adnext

AdNext działa na rynku od 2009 roku. Grupa brała aktywny udział w transformacji cyfrowej rynku mediów, współtworząc m.in. największą polską sieć brokerską oraz pierwszą sieć reklamy internetowej.

Świat zmienia się gwałtownie na naszych oczach, dlatego od początku istnienia AdNext skupia się na dostrzeganiu nowych możliwości, które niosą te zmiany. Powołał do życia m.in. pierwszą polską agencję influencer marketingu, debiutował z grywalizacją w marketingu na polskim rynku, rozwijał obszar silver marketingu.

Obecnie Grupa tworzy ekosystem spółek marketingowych i technologicznych zatrudniających wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, m.in.: performance marketingu, planowania mediów, marketing automation. To zapewnia szerokie spojrzenie na dostępne możliwości działań oraz integrowanie ich w projektach dla różnorodnych Klientów: od dużych komercyjnych graczy po państwowe instytucje.

Wiedza

Pracujemy w grupie, która łączy pod jednym dachem 60 specjalistów z różnych dziedzin marketingu. Dzięki współpracy z nami masz bezpośredni dostęp do ich wiedzy, umiejętności i bogatego doświadczenia.

Polski kapitał

Grupa AdNext jest oparta w całości na polskim kapitale. To oznacza, że nie krępują nas struktury, biurokracja ani procedury z „zagranicznej centrali”. Niezależność pozwala nam działać szybciej i skuteczniej.

Doświadczenie

Jako Grupa AdNext istniejemy od 14 lat, więc sprawnie poruszamy się na rynku. Inwestujemy w to, co naszym zdaniem niesie ze sobą ogromny potencjał – nie tylko w świecie digital marketingu.

SPÓŁKI GRUPY ADNEXT

AdNext

AdNext działa na rynku reklamy cyfrowej od 2009 roku. Założycielami Grupy są Rafał Oracz, Michał Janiak i Michał Tober, którzy do dziś nią kierują. Oprócz WeDare w skład AdNext wchodzą:

Mastermind

Dom mediowy, który tworzy i realizuje efektywne strategie mediowe. Działa skuteczniej dzięki zespołowi specjalistów z doświadczeniem po stronie sieciowych domów mediowych i największych reklamodawców.

PushAd

Software house i martech koncentrujący się na zwiększaniu efektywności działań marketingowych dla branży e-commerce poprzez głęboką personalizację komunikacji real time z użytkownikami.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Adres: Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

Email: kontakt@wedare.pl

WeDare Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
NIP 5272583283  |  KRS 0000310668  |  REGON 141464658

Polityka prywatności

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony AdNext 2022