WE DARE TO BE A GREAT TEAM

Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie performance marketingu oraz rozwiązań
dla e-commerce. Łączy nas nie tylko zawodowa pasja, ale i ogromna sympatia – lubimy ze sobą pracować i dzięki temu osiągamy lepsze wyniki!

Poznaj nas bliżej

Julia Belarusowa

Account Manager
Z branżą marketingową jestem związana od prawie 8 lat, a od ponad 4 jako Account Manager w branży digital marketingowej. Posiadam międzynarodowy certyfikat DIMAQ Professional. Przygodę z digital marketingiem rozpoczynałam w domu mediowym, odpowiadając za realizację projektów mediowych, digitalowych, kontentowych oraz za rozwój programów afiliacyjnych. Obecnie w WeDare odpowiadam za budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami oraz poszukiwanie nowych rozwiązań i możliwości rozwoju programów afiliacyjnych w Polsce i zagranicą.

Piotr Bogdanski

Piotr Bogdański

Performance Account Manager
Na marketingowym podwórku jestem obecny od 2019 roku. Tajniki koordynowania projektów w digitalu dla B2C i B2B poznawałem w agencji FFW Communication, a po dołączeniu do Euvic Performance - jako Account Manager - realizowałem projekty dla InterCars, Lenovo oraz m.in. dla Inelo oraz Meblika. Będąc absolwentem stosunków międzynarodowych, uwielbiam pracę z globalnymi graczami, ale równie chętnie wspieram firmy z lokalnego podwórka.

Sylwia Chojnacka

Technology & Analytics Director
Posiadam ponad 9-letnie doświadczenie
w digital marketingu. Pierwsze kroki stawiałam przy takich projektach jak NextClick
i NextContent. W 2020 r. ukończyłam Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych. W WeDare jestem odpowiedzialna za rozwój technologii, Business Intelligence oraz zarządzanie pracą Zespołu technicznego.

Magda Czachowska

Partner | Chief Growth Officer
Mam ponad 15-letnie doświadczenie
w performance marketingu, zarządzaniu oraz analizie danych. Pracując w grupie K2 Internet, wprowadziłam na polski rynek zanox.de AG (obecnie AWIN). Jako dyrektor ds. marketingu partnerskiego w system3.pl odpowiadałam
za budowę technologii partnerskiej oraz rozwój firmy. Reprezentuję WeDare w Izbie Gospodarki Elektronicznej.

Szymon Grzybek

Technical Manager
Mam 2-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej. Zaczynałem jako Traffic Specialist, współpracując z klientami i wydawcami
w zakresie emisji reklam, optymalizacji
i integracji. Obecnie zajmuję się głównie wsparciem technicznym dla zespołów sprzedażowych oraz odpowiadam
za implementację kodów trackingowych wraz
z dynamicznymi zmiennymi na stronie Klienta.

Iga Kaczmarek

Publisher & Account Manager
W branży digital pracuję od 4 lat. Pierwsze kroki stawiałam w prowadzeniu i optymalizacji kampanii w największej sieci reklamy rich media w Polsce. Obecnie odpowiadam za bieżącą współpracę i budowanie relacji z Wydawcami oraz rozwój sieci. Nieustannie poszukuję niekonwencjonalnych rozwiązań dla Klientów polskich i zagranicznych.

Joanna Karasińska

Publisher Manager
Marketingiem internetowym zajmuję się od 8 lat. W WeDare odpowiadam za aktywną realizację kampanii i kontakt z Wydawcami polskimi oraz zagranicznymi.

Barbara Miłosz

Client Service Team Leader
W branży od 7 lat. Zaczynałam jako Account Manager, realizując efektywnościowe kampanie retargetingowe dla klientów z obszaru CEE. Potem jako Lead Media Planner odpowiadałam za realizację kampanii dla jednego z największych sklepów z branży FMCG (CZ, SK, HU, PL). W WeDare realizuję skuteczne kampanie afiliacyjne.

Piotr Opara

Publisher Team Leader
Z branżą digital jestem związany od 8 lat, swoje doświadczenie zdobywałem głównie w sieciach afiliacyjnych, realizując kampanie efektywnościowe dla największych klientów e-commerce. W ostatnim czasie poszerzałem swoją wiedzę, pracując w domu mediowym, realizując zarówno kampanie zasięgowe, jak i efektywnościowe. Obecnie w WeDare odpowiadam za zespół Publisher oraz za rozwój współpracy ze wszystkimi partnerami w naszej sieci afiliacyjnej.

Martyna Peryt-Majchrzak

Chief Operating Officer
Marketingiem afiliacyjnym zajmuję się od ponad 7 lat. Współpracuję z największymi Klientami e-commerce, planując i realizując kampanie performance w oparciu o marketing partnerski zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach, głównie CEE. Posiadam szeroką wiedzę nt. specyfiki krajowych i zagranicznych marketplace’ów oraz prowadzenia na nich skutecznych kampanii sprzedażowych. Wcześniej jako Client Service Director kierowałam Zespołem Account Managerów, odpowiadając za przestrzeganie najwyższej jakości obsługi Klienta wg autorskiego SLA. Obecnie odpowiadam za współtworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii biznesowej, sprawność wszystkich procesów biznesowych, politykę personalną oraz opracowywanie i realizację budżetu. Bezpośrednio zarządzam Zespołami Client Service oraz Publisher.

Michalina Siekańska

Affiliate Account Manager
W marketingu afiliacyjnym działam od 2009 roku, głównie po stronie wydawców. Doświadczenie zdobywałam najpierw w Systemie Partnerskim Bankier.pl, tam pracowałam z wydawcami finansowymi, potem w Convertiser Sp. z o.o. zajmowałam się wydawcami z obszaru fashion, beauty, lifestyle. Byłam odpowiedzialna za utrzymywanie relacji, aktywizowanie i pozyskiwanie nowych wydawców, działania kreatywne z influencerami, rozwój marketplace’ów.

Sylwia Styczek

Senior Account Manager
Z branżą digital związana jestem od 2006 roku. Obecnie odpowiadam za stałe poszukiwanie nowych możliwości dla Klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z Wydawcami serwisów oraz innych mediów interaktywnych z Polski oraz z zagranicy.

Piotr Tworzewski

Publisher Specialist
W marketingu pracuję od kilku lat i dotychczas zajmowałem się prowadzeniem kampanii w: Smart AdServer, DoubleClick, Google Ads, Adform, Facebook Ads, InMobi, TikTok i Linkedin. Realizowałem projekty dla wielu dużych marek takich jak: Apart, Komputronik, Netflix, Durex, Volvo, Honda, Casio, MBank i wielu innych. Nie są mi obce języki programowania: HTML5, CSS, PHP, SQL, JavaScript i C++.

Anastasiia Vivdiuk

Junior Account Specialist
Marketing to moja pasja i choć w branży pracuję od zaledwie 2 lat, to już wiem, że właśnie z nim chcę związać moją karierę zawodową! W WeDare wspieram Zespół zajmujący się Client Service.

Roman Yatsela​

Technical Specialist
Jestem jednym z najmłodszych stażem członków Zespołu. Studiowałem informatykę w Społecznej Akademii Nauk. W WeDare jestem odpowiedzialny za technologie oraz generowanie kodów trackingowych.

To możesz być Ty!

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Kliknij w powyższy obrazek i zajrzyj do zakładki "Dla Kandydatów", gdzie znajdziesz informacje o aktualnych procesach rekrutacyjnych. Czekamy na Ciebie 🙂

WE DARE TO BE INDEPENDENT

Nie krępują nas struktury, biurokracja ani procedury z „centrali”. Cenimy sobie naszą niezależność, która pozwala nam działać sprawnie,
szybko, a czasem poza utartymi schematami. Pracujemy na własny rachunek, więc staramy się bardziej.

WE DARE TO KNOW HOW

WeDare (wcześniej Optimise) należy do Grupy AdNext, która działa na polskim rynku od 2009 roku i łączy pod jednym dachem kilka spółek o różnorodnych kompetencjach z obszaru digital marketingu. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do szerokiego know-how oraz bogatej wiedzy prawie 70 specjalistów z różnych dziedzin marketingu. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce WeDare w Grupie AdNext.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Adres: Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

WeDare Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
NIP 5272583283  |  KRS 0000310668  |  REGON 141464658

Polityka prywatności

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony AdNext 2022