Jesteśmy twoim partnerem,
a nie dostawcą usług

Wachlarz realizowanych przez nas działań, wiedza oraz nowoczesna technologia to konkretna odpowiedź na potrzeby branży e-commerce. Wspieramy w skutecznym zarządzaniu Twoimi kanałami marketingowymi, relacjami strategicznymi i procesami. Dostarczamy precyzyjne dane pozwalające lepiej kierować biznesem. A dzięki nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej i intuicyjnej platformie (oraz naszej pomocy!) z łatwością wypracujesz najbardziej optymalną drogę ku maksymalizacji zysków.

WeDare oznacza, że jesteśmy dla Ciebie prawdziwym Partnerem, nie tylko w chwilach prosperity. Mamy to w DNA: zawsze służymy pomocą i radą, a ewentualne problemy Twojej firmy traktujemy jak własne – nie spoczywamy, dopóki nie zostaną rozwiązane.

KORZYści dla ciebie

Multitouch attribution

Możesz dowolnie nagradzać Wydawców za ich udział w danej transakcji. To dodatkowy argument motywacyjny - Wydawcy wiedzą, że warto uczestniczyć i starać się o jak najlepsze wyniki w Twoich kampaniach.

Tracking quality

Dokonujemy stałej analizy efektywności danych kanałów na ścieżce Użytkownika. Wybieramy tylko ten ruch, który jest skuteczny. Niezależnie od tego, że rozliczamy się w CPS, możemy jeszcze bardziej zoptymalizować Twoje koszty.

Voucher code manager

Możesz swobodnie zarządzać kuponami rabatowymi. Nasz system daje nad nimi większą kontrolę, np. przy kodach ekskluzywnych zyskujesz gwarancję podwójnej ochrony:
● kod jest w systemie widoczny tylko i wyłącznie dla Wydawcy, który ma mieć do niego dostęp,
● nawet jeśli inny Wydawca skopiuje kod i doprowadzi do transakcji, nie zostanie ona naliczona.

Zaawansowane API

Umożliwia Ci dokonanie walidacji transakcji po API oraz prostą integrację z Twoimi systemami analitycznymi - dzięki temu oszczędzasz swój czas.

Customer lifetime value

Badamy zachowania Użytkownika w dłuższej perspektywie, określając jego lojalność i odpowiednio dostosowując kanały dotarcia. Nie poprzestajemy na jednej transakcji, monitorujemy dalsze jego kroki i odpowiednio reagujemy (np. intensyfikujemy działania reklamowe na stronie, z której do Ciebie przyszedł).

Google Data Studio integration

Twoje dane z platformy są w pełni zintegrowane z Google Data Studio. Oznacza to, że masz dostęp do aktualizowanych na bieżąco najważniejszych danych
bez konieczności logowania

Systemy antyfraudowe

Możesz nam zaufać, bo weryfikujemy naszych Wydawców, jak nikt inny! Dzięki naszym zaawansowanym systemom antyfraudowym
jesteśmy w stanie szybko wykrywać i zapobiegać niepożądanym działaniom typu brand bidding, cookie dropping czy bot traffic.

Publisher prioritization

Dzięki temu rozwiązaniu jesteś w stanie nie tylko rozdzielić prowizję na konkretne kanały, ale również zdecydować o usunięciu z gratyfikacji określonego Wydawcy.

skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Adres: Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

WeDare Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
NIP 5272583283  |  KRS 0000310668  |  REGON 141464658

Polityka prywatności

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony AdNext 2022