nowoczesna platforma...

Jesteś Wydawcą? Wykorzystaj to! Zarejestruj się na naszej platformie, bierz udział w kampaniach reklamowych naszych Klientów i zarabiaj!
System jest bardzo prosty i intuicyjny, a jeśli będziesz potrzebować pomocy – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

... KORZYści dla ciebie

Zaawansowane API

Dzięki niemu zyskujesz swobodny dostęp do wszelkich materiałów i kreacji reklamowych - bez konieczności logowania się do systemu.

Voucher code manager

Nasi Klienci mają większą kontrolę nad kuponami rabatowymi. To powoduje, że np. przy kodach ekskluzywnych zyskujesz podwójną gwarancję:
● jeśli kod jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Twojego portalu, jedynie Ty widzisz go w systemie
● nawet jeśli inny Wydawca skopiuje kod z Twojej strony i doprowadzi do transakcji, nie zostanie ona naliczona.

Publisher prioritization

Reklamodawcy są w stanie nie tylko rozdzielić prowizję na konkretne kanały, ale również zdecydować o usunięciu z gratyfikacji Wydawcy, którego udział w zamknięciu transakcji był znikomy. Twój wysiłek zostanie więc z pewnością zauważony i sprawiedliwie nagrodzony.

Customer lifetime value

Badamy zachowania Użytkownika w dłuższej perspektywie, określając jego lojalność i odpowiednio dostosowując kanały dotarcia. Nie poprzestajemy na jednej transakcji, monitorujemy dalsze jego kroki i odpowiednio reagujemy (np. intensyfikujemy działania reklamowe na Twojej stronie, jeśli to z niej przyszedł na WWW Klienta).

Self Service

Koniec z mailami! Nasza platforma zapewni Ci spektrum samodzielnych działań: od zgłoszenia się do kampanii, poprzez pobranie kreacji, aż po implementację kodów.

Systemy antyfraudowe

Dokładnie weryfikujemy współpracujących z nami Wydawców, więc nie musisz się obawiać, że znajdziesz się w złym towarzystwie. Nasze zaawansowane systemy antyfraudowe zapobiegają niepożądanym działaniom typu brand bidding, cookie dropping czy bot traffic.

Tracking quality

Dokonujemy stałej analizy efektywności danych kanałów na ścieżce Użytkownika. Dzięki first party tracking ograniczamy do minimum stracone transakcje (np. spowodowane AdBlokiem).

Multitouch attribution

Klienci mogą dowolnie gratyfikować Wydawców za ich wkład w doprowadzenie do danej transakcji. Warto więc uczestniczyć i starać się o jak najlepsze wyniki w ich kampaniach.

Conversion request

To szczególnie istotne dla Wydawców cashback: umożliwia zgłaszanie reklamacji poprzez platformę.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Adres: Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

Email: kontakt@wedare.pl

WeDare Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
NIP 5272583283  |  KRS 0000310668  |  REGON 141464658

Polityka prywatności

 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony AdNext 2022